Biolat Everlab uztura bagātinātājs "Veselības dzēriens Ho-Fi", 1l

Biolat Everlab uztura bagātinātājs "Veselības dzēriens Ho-Fi", 1l
Ražotājs: Biolat
Artikuls: 4751008811230
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: 20,40 €
Bez nodokļa: 16,86 €
Daudzums:  

Veselības dzēriens “Ho-Fi” ir nātrija hlorofilīna ūdens šķīdums, kas iegūts no mūžzaļām, ekoloģiski tīrām skujām. Tikai 50-100 ml dzēriena dienā nodrošinās jūsu organismam nepieciešamo hlorofila daudzumu jebkurā gadalaikā.

Ārsti un dietologi saka – ēdiet zaļumus un būsiet veseli. Tikai svaigi zaļumi un citi augu valsts produkti var nodrošināt cilvēka veselībai un labsajūtai nepieciešamos dabiskos bioloģiski aktīvos savienojumus.

Zinātnieki jau sen pievērsuši uzmanību daudzu savienojumu apbrīnojamai līdzībai auga dzīvajās daļās, galvenokārt zaļumos, un cilvēka organismā, piemēram, augu hlorofila un asins hemoglobīna hēma līdzībai, augu poliprenolu un dzīvnieku doliholu līdzībai u.c. Ir pierādītas iespējas atsevišķu savienojumu deficītu organismā novērst ar augu valsts produktiem, tādējādi nodrošinot cilvēka organisma pilnvērtīgu funkcionēšanu.

Diemžēl mūsdienās pat visai nodrošinātiem cilvēkiem pietiekošs svaigu zaļumu u.c. augu izcelsmes augstvertīgu produktu daudzums mūsu klimatiskajos apstākļos nav pieejams visu gadu, jo pārtikas ražotāji un tirgotāji, konservējot augu produktus,  ir orientēti uz ilglaicīgi un viegli uzglabājamu produktu (parasti ir ar mazu uzturvērtību)  ražošanu un tirdzniecību. Tieši tādēļ pasaulē strauji pieaug uztura bagātinātāju, galvenokārt no  dabasvielām izstrādātu, ražošana, tirdzniecība un lietošana.

Dzeramais ūdens, egles skuju nātrija hlorofilīns (0,05%).
Produktu saturs diennakts devā: dzeramais ūdens, egles skuju nātrija hlorofilīns– 25 mg.

Ieteicamā diennakts deva: 50 ml (5 ēdamkarotes).

Pēc atvēršanas glabāt slēgtā traukā ledusskapī. Izlietot 30 dienās. Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu, neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus.

Atslēgvārdi: ho-fi, hlorofilīns
Daktersene.lv © 2023 Naturtrade Ltd. +37126530011
Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Daktersene.lv atļaujas stingri aizliegta.