Myconutri Reishi - reiši sēnes (Ganoderma Lucidum) ekstrakts, 250g

Myconutri Reishi - reiši sēnes (Ganoderma Lucidum) ekstrakts, 250g
Ražotājs: MycoNutri
Artikuls: 689076329767
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: 83,95 €
Bez nodokļa: 69,38 €
Daudzums:  

Uztura bagātinātājs Reishi (reiši sēņu ekstrakts). Augsti koncentrēts. Polisaharīdu saturs vismaz 30%, triterpēnu-3%. Liels 250g iepakojums, paredzēts ilgstoša/intensīva lietošanas kursa nodrošināšanai.

Reiši unikālās īpašības lielā mērā izriet no bioloģiski aktīvo ogļūdeņražu triterpēnu augstā satura sēnes augļķermenī, un kas ir iegūstami tikai ar ekstrakciju (kopā ar imunoloģiski aktīvajiem polisaharīdiem). Kapsulu sastāvā ir klīniski efektīva abu komponentu - triterpēnu un polisaharīdu koncentrācija (veikta ar 2 veidu ekstrakcijas metodēm, karsta ūdens un etanola).

Reiši, dēvēta par "nemirstības sēni", ir slavenākā no ārstnieciskajām sēnēm. Tās ikgadējie pārdošanas apjomi ir apmēram 2 miljardi ASV dolāru. Sēnes iedarbību nodrošina augstais polisaharīdu (sēnes augļķermenī to ir apmēram 41%) un plašs triterpēnu savienojumu sastāvs.


Sēņu uztura bagātinātāji ir droši Jūsu veselībai, sertificēti saskaņā ar ES likumdošanu un reģistrēti LR Pārtikas un veterinārajā dienestā.

250g reiši sēņu ekstrakta.

Polisaharīdu saturs vismaz 30%, triterpēnu-3%.

Nesatur piena produktus, lipekli (glutēnu), graudaugus un soju. Piemērots lietošanai veģetāriešu un vegānu uzturā.

1 nolīdzināta mērkarotīte (līmenī ar malām) = 2.5g produkta. Lietot 1-3g dienā. Lietot iekšķīgi, uzdzerot 100 ml ūdens, vēlams tukšā dūšā. Var lietot, sajaucot ar jogurtu, saspiestu banānu, medu u.c. Mērkarotīte pievienota.

Lietošanas ierobežojumi: individuāla produkta nepanesība.  Nelietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt vēsā, sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā. 

Atslēgvārdi: reishi
Daktersene.lv © 2021 Naturtrade Ltd. +37126530011
Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Daktersene.lv atļaujas stingri aizliegta.