Myconutri Maitake - daivainās čemurenes sēnes (Grifola Frondosa) micēlijs un ekstrakts, 60 kaps.

Myconutri Maitake - daivainās čemurenes sēnes (Grifola Frondosa) micēlijs un ekstrakts, 60 kaps.
Ražotājs: MycoNutri
Artikuls: 689076330268
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: 16,36 €
Bez nodokļa: 13,52 €
Daudzums:  

Uztura bagātinātājs Maitake (daivainās čemurenes micēlijs un ekstrakts)

Bioloģiski aktīvais uztura bagātinātājs Maitake sevī apvieno pilna spektra sēnes Grifola frondosa biomasu kopā ar ekstraktu. Pilna spektra biomasa no sēnes micēlija un augļķermeņa satur visus aktīvos metabolītus, beta-glikānus, citus polisaharīdus, fitosterolus, proteoglikānus un enzīmus. Turpretī ekstrahētā MD frakcija bagāta ar beta-glikāniem.

Maitake (daivainā čemurene) savvaļā galvenokārt atrodama Japānā un Ziemeļamerikā. Tā aug pie dažu koku, pārsvarā ozolu, stumbra pamatnes. Latvijā sastopama reti un iekļauta Sarkanajā grāmatā. Japāņi maitake ir atzinuši par ļoti garšīgu sēni, un plaši izmanto kulinārijā gan kā galveno ēdienu, gan kā piedevu.Tā ir bagāta ar minerālvielām (Ka, Ca, Mg), vitamīniem (B1, D2, niacīns), un šķiedrvielām un aminoskābēm.


Sēņu uztura bagātinātāji ir droši Jūsu veselībai, sertificēti saskaņā ar ES likumdošanu un reģistrēti LR Pārtikas un veterinārajā dienestā.

60*500mg kapsulas. Pilna spektra biomasa ar 20mg MD frakciju.

Katra kapsula satur 400mg daivainās čemurenes (Grifola frondosa) micēlija biomasas un 100mg (satur 20mg MD frakcijas beta-glukānu grupu) ekstrakta.
Nesatur piena produktus, lipekli (glutēnu), graudaugus un soju. Piemērots lietošanai veģetāriešu un vegānu uzturā.
Kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze.

Lietot 2-6 kapsulas dienā, kas satur 800mg-2.4g daivainās čemurenes micēlija biomasas un 200mg-600mg ekstrakta. Lieto iekšķīgi, uzdzerot 100 ml ūdens, vēlams tukšā dūšā.

Lietošanas ierobežojumi: individuāla produkta nepanesība. Nelietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt vēsā, sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā.

Atslēgvārdi: maitake
Daktersene.lv © 2021 Naturtrade Ltd. +37126530011
Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Daktersene.lv atļaujas stingri aizliegta.