Myconutri Shiitake (Lentinula edodes) biomasa un ekstrakts, 60 kaps.

Myconutri Shiitake (Lentinula edodes) biomasa un ekstrakts, 60 kaps.
Ražotājs: MycoNutri
Artikuls: 689076330268
Pieejamība: Ir noliktavā
Cena: 14,94 €
Bez nodokļa: 12,35 €
Daudzums:  

Uztura bagātinātājs Shiitake (šitake sēnes biomasa un ekstrakts)

Bioloģiski aktīvais uztura bagātinātājs Shiitake sevī apvieno pilna spektra šitake sēnes (Lentinula edodes) biomasu kopā ar ekstraktu. Pilna spektra biomasa no sēnes micēlija un augļķermeņa satur visus aktīvos metabolītus, beta-glikānus, citus polisaharīdus, fitosterolus, proteoglikānus un enzīmus.

Šitake, saukta arī par šitakē, ir viena no piecām visvairāk audzētajām ēdamajām sēnēm pasaulē. To izcelsme ir Austrumāzija (Ķīna, Japāna, Koreja, u.c.), bet ar savu lielisko garšu un ārstnieciskajām īpašībām šitake ir piesaistījušas visas pasaules uzmanību. Sēne ir labi zināma ar savu augsto uzturvērtību. Tās sastāvs ir bagāts ar ogļhidrātu polisaharīdiem, proteīnu, šķiedrvielām un lipīdiem, vitamīniem D2, B1,B2, B12, kā arī minerāliem Fe, Mn, K, Ca, Mg, Cd, Cu, P un Zn.


Sēņu uztura bagātinātāji ir droši Jūsu veselībai, sertificēti saskaņā ar ES likumdošanu un reģistrēti LR Pārtikas un veterinārajā dienestā.

60*500mg kapsulas.

Katra kapsula satur 250mg šitake (Lentinula edodes) biomasas un 250mg šitake (Lentinula edodes) ekstrakta. Polisaharīdu saturs vismaz 50%.
Nesatur piena produktus, lipekli (glutēnu), graudaugus un soju. Piemērots lietošanai veģetāriešu un vegānu uzturā.
Kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze.

Lietot 2-6 kapsulas dienā, kas satur 500mg-1.5g šitake biomasas un 500mg-1.5g ekstrakta. Lieto iekšķīgi, uzdzerot 100 ml ūdens, vēlams tukšā dūšā. 

Lietošanas ierobežojumi: individuāla produkta nepanesība. Nelietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt vēsā, sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā.

Atslēgvārdi: maitake
Daktersene.lv © 2020 Naturtrade Ltd. +37126530011
Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Daktersene.lv atļaujas stingri aizliegta.