Pierakstieties jaunumiem daktersēne.lv abonentiem

Jaunums - Latvijā ražotas zemestauku kapsulas

Publicēts 03.02.2014 | 

Viens no iecienītākajiem produktiem Daktersene.lv ir zemestauku sula, kuras lieliskas īpašības apstiprina arī mūsu pircēju reālā pieredze. Tagad piedāvājam jaunumu - zemestaukus kapsulās 2 veidos, ērtākai lietošanai!

Zemestauki (Phallus impudicus) olas stadijā ir ēdamas sēnes, kas sastopamas arī Latvijā. Zemestauku vērtīgās īpašības bija zināmas jau pirms 2-3 tūkstošiem gadu senajā Ķīnā. Jau toreiz zemestaukus izmantoja tautas medicīnā.

Piedāvājam vērtīgos zemestaukus arī kapsulu formā. Pieejami 2 veidu produkti: zemestauku pulveris kapsulās un zemestauku un dārzeņu pulvera maisījums kapsulās, kā arī klasiskā zemestauku sula.

​Zemestaukiem kapsulās vērtīgās īpašības līdzīgas kā zemestauku sulai. Arī kaltētā veidā zemestauki saglabā savas īpašības, jo tiek kaltēti 45-50 grādu temperatūrā. Aktīvās vielas vienā kapsulā ir sabalansētas un atbilst apm. vienai tējkarotei sulas.

Kopā ar kaltētiem dārzeņiem (ķirbji, burkāni, topinambūri), kapsulas sniedz vēl citas papildus šķiedrvielas un minerālvielas. Ražots Latvijā.


Atslēgvārdi: zemestauki,
Daktersene.lv © 2024 Naturtrade Ltd. +37126530011
Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Daktersene.lv atļaujas stingri aizliegta.